اسرائیل خون‌آشام میوۀ اصلی لیبرال دموکراسی است نه نقطۀ انحراف آن

آن‌چه در پی می‌آید گزیده‌ای از سخنان حجت‌الاسلام پناهیان درباره رژیم صهیونیستی است.

 

•  متأسفانه به این مطلب کمتر توجه می‌شود که الان مسلمانان و مجاهدان غزه در خطّ مقدم مقاومت در مقابل دشمن درجۀ یک جهان اسلام می‌جنگند و تمام جهان اسلام از این مقاومت بهره‌مند می‌شوند، و به همین دلیل اگر به خاطر برخی موانع فعلا جهان اسلام نمی‌تواند در این خط مقدم مبارزه حضور پیدا کند، اما همه وظیفه دارند بیشترین کمک‌های خود را به این خط مقدم مقاومت برسانند. اسرائیل دشمن درجۀ تمام مسلمانان است و اگر مقاومت غزّه نباشد مقاومت لبنان باید جلوی اسرائیل بایستد، اگر مقاومت لبنان نباشد، کشورهای بعدی باید جلوی آنها بایستند و بعد هم نوبت به خود ایران می‌رسد. و اکنون که امکان حضور فیزیکی ایران و کشورهای دیگر در این نبرد نیست، باید با حداکثر توان و امکانات به نیروهای خط مقدم کمک کرد، همچنانکه در آنطرف قضیه آمریکا و کشورهای غربی خبیث همین مقدار حمایت را از اسرائیل می‌کنند.

•   چرا کشورهای غربی بدون چون و چرا از اسرائیل حمایت می‌کنند؟ اما بعضی‌ها در داخل کشور ما در حمایت از فلسطین تردیدافکنی می‌کنند؟

•   سال‌ها قبل برخی از افراد نادان، مشکلات فلسطینی‌ها را با برخی از مشکلات مظلومان یا مسلمانان در سایر نقاط جهان مقایسه می‌کردند در حالی که موضوع اسرائیل با یک دعوای داخل یک منطقه فرق می‌کند. ظلمی که در مسألۀ اسرائیل طراحی شده است، ظلم به تمام جهان اسلام است. این یک وجه اهمیت موضوع قدس و نابودی اسرائیل غاصب است.

•  از جهت دیگر، ما در جهان با یک مشکل بزرگتری مواجه هستیم که دیگر فقط مشکل جهان اسلام نیست، بلکه مشکل تمدن غرب است که دارد کلّ بشریت را تحت ستم قرار می‌دهد. یعنی مردم آمریکا و مردم اروپا هم تحت این ستمِ جهانی قرار دارند.


•  جهان غرب، جهان آزاد نیست، بلکه جهان تحت سیطرۀ استکبار، و تحت سیطرۀ مافیای جهانی صهیونیسم است.

•  تصور نکنیم که دموکراسی غربی و لیبرالیسم چیز خوبی است، اما یک اشتباه مرتکب شده و آن هم حمایت از اسرائیل است! این یک نگاه ساده‌لوحانه است. اسرائیل خون‌آشام میوۀ اصلی لیبرال دموکراسی و تمدن غرب است. نه اینکه لیبرال دموکراسی، میوه‌ها و آثار خوبی داشته و فقط در همین یک مسأله(اسرائیل) اشتباه کرده باشد. مثل یک آدمی که مرامش خوب است ولی در این میان، یک خطای فاحشی مرتکب شده باشد، اینطور نیست.

• دموکراسی اساساً طراحی‌شده توسط اشرافیت مدرن است. دموکراسی برای این طراحی شده که قدرت‌های ثروتمند و زورگو بتوانند در پوشش به اصطلاح مردم‌سالاری حکومت کنند. این قدرت‌ها در قالب دموکراسی‌های دروغین، مردم را فریب می‌دهند و در نهایت به همین جنایت‌ها می‌رسند. به همین دلیل است که دولت های غربی این‌قدر بی‌چون و چرا از اسرائیل حمایت می‌کنند. به همین دلیل است که به خاطر اسرائیل، حاضرند تمام شعارهای فریبدۀ حقوق بشری و به ظاهر انسان‌دوستانۀ خود را زیر پا بگذارند و خودشان را رسوا کنند.

• شما با نابود کردن اسرائیل در واقع دو نتیجۀ بسیار مهم خواهید گرفت: 1- جهان اسلام را از ستم نجات می‌دهید. 2- جهان بشریت را از شرّ استکبار جهانی نجات خواهید داد. نابودی اسرائیل قدم بزرگی برای فروپاشی استکبار است.

• چرا تمام صهیونیست‌های ثروتمند عالم و هم‌پیمانان غربی‌شان پای دفاع از اسرائیل ایستاده‌اند؟ چرا در حمایت بی‌چون و چرا و نامحدود از اسرائیل، برای خودشان سهمیۀ رسمی قائل هستند و این هزینه‌ها را می‌پردازند؟ چون اسرائیل شیشۀ عمر استکبار جهانی است. اگر اسرائیل نابود شود، حتی مردم آمریکا هم از استکبار جهانی -که به آنها نیز دارد ستم می‌کند- خلاص خواهند شد.

• مسألۀ فلسطین و رژیم صهیونیستی اصلاً مسألۀ ساده‌ای نیست و فراتر از چندتا قتل عام است. حتی اگر اسرائیل این قتل عام‌ها را انجام نمی‌داد، باز هم این غدۀ سرطانی باید از ریشه کنده می‌شد. برای اینکه اساس ظلم و جور در عالم را همان جریان صهیونیسم بین‌المللی بنا نهاده است که تجلیگاه اصلی‌اش همین اسرائیل است. اگر می‌خواهید در تمام جهان، ظلم برچیده شود، باید اول اینجا را درست کنید.

 

 برای مطالعه متن کامل این سخنرانی به خبرگزاری رسا مراجعه کنید.

/ 0 نظر / 24 بازدید