افزایش طلاق در سایه ی ازدواج‌های اینترنتی

2451656_131.jpg عشایری در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت:این گونه ازدواج ها به دلیل مبتنی نبودن بر پایه‌های فرهنگی و ارزشی جامعه وآشنا نبودن افراد با یکدیگر و ارزش‌های خانوادگی طرف مقابل به سرعت فرو می‌پاشد .

وی افزود:در واقع امکان فریب افراد در فضای مجازی و اتاق های گفتگو بیش از زمانی است که افراد رو در وی هم قرار گرفته و در مورد اطلاعات شخصی خود صحبت می‌کنند.فضا‌های مجازی در واقع امکان فریب افراد را بیشتر مهیا میکند ومی‌توان به راحتی از احساسات دروغین سخن گفت.

عشایری خاطرنشان کرد:این پنهان کاری‌ها و دروغ‌های رفتاری در صورت آشکار شدن می‌تواند آسیب‌های زیادی به دو طرف وار کند. این آسیب ها به دلیل اینکه رنگ و بوی دروغ و احساس فریب دادن به طرفین می‌دهد بیشتر افراد را دچار مشکل می‌کند.ازدواج امری است که در هر جامعه آداب و رسوم خاص خود را دارد زمانی که جوانان با کنارگذاشتن واقعیت ها به ازدواج‌های اینترنتی اقدام می‌کنندنشان می‌دهد که اتاق های گفتگو مکان مناسبی برای انتخاب همسرو ازدواج نیست.

وی درخصوص نتیجه این ازدواج‌ها گفت:بیشتر ازدواج‌هایی که بر اساس دوستی پیش از ازدواج در فضای مجازی بنا شده باشد به جدایی و طلاق منجر می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

/ 1 نظر / 25 بازدید
شاليزه

ادم ها فاميلي ازدواج مي كنن به مشكل مي خورن چه برسه به اينترنتي